Naši na Memoriálu Karla Osmančíka

V Sobotu 1.10. se jako již tradičně konal v Benešově rapid turnaj. Letos už 36.ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Zúčastnili se ho i osmička našich hráčů a poprvé i tři naši nejmladší.

Turnaj se hrál tempem 12minut+3sekundy/tah a byl rozdělen na dvě skupiny. Hlavního turnaje se zúčastnilo celkem 84 účastníků z toho naši IM Lukáš Klíma (3.), Václav Židek (13.), Richard Kudla (14.), Radim Dostál (34.) a náš nový člen Milan Šeděnka (66.). Z mládežníků si svůj úplně první turnaj zahráli Agnes Židková, Damian Židek. Další náš mládežník byl již zkušenější Zikmund Šeděnka. V turnaji bylo 31 dětí.

Po 5. kole jsem doufal, že někdo řekne dost stačilo. Konec 🙂

Bohužel tento okamžik nenastal 🙁

Z toho, že turnaj pokračoval až do 9.kola nejvíce ale profitovaly naše děti které uhrály naprosto fantastický výsledek!!

Zikmund Šeděnka zaznamenal 5bodů, celkově skončil 10. ale hlavně vyhrál kategorii do 9.let!!! Agi Židková uhrála taktéž 5bodů a celkově obsadila 14.místo a v kategorii do 9 let byla 3. a zároveň byla nejlepší dívka turnaje. Náš nejmladší Damián Židek (6let) byl i nejmladší v celém turnaji a uhrál nádherné 4body a skončil na 25.místě.

Dospělým se už tak moc v druhé půli nedařilo. Překvapil pouze autor tohoto článku. Nejlépe jsem tedy skončil já (Richard Kudla) s 6,5 body 7. místem v turnaji a zároveň jsem uhrál 4. místo v krajském přeboru v rapid šachu. Dále skončili na 16.místě s 5,5 body IM Lukáš Klímak, 25. místě s 5body Václav Židek, 40. místě Radim Dostál s 4,5 body a s 3,5body na 73. místě Milan Šeděnka.

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Napsat komentář