Ano, řeč bude o nedávno ukončené šachové 1. lize východ a možná překvapivém ale zaslouženém postupu béčka Slavoje Poruba do naší nejvyšší soutěže.
Continue reading „Šachový klub Slavoj Poruba má 2 družstva v Extralize!“Zpráva o činnosti a výsledcích v soutěžích družstev od 1. 10. 2019 do 31. 1. 2020
Pravidelná činnost sportovního klubu pro sportovní sezónu 2019/20
Některé dlouhodobé soutěže družstev, kterých se Slavoj Poruba účastní, se přehouply přes polovinu.
Za podporu děkujeme městu Ostrava
Continue reading „Zpráva o činnosti a výsledcích v soutěžích družstev od 1. 10. 2019 do 31. 1. 2020“
Pořád suverénní??
Další neděle a další dva zápasy. V 1.lize doma s velmi silným a ještě loni extraligovým celkem z Českého Těšína. A v Krajském přeboru výlet do Dolního Benešova proti nepříjemnému soupeři. Dařilo se nám no tak střídavě oblačno. Přečtěte si pohled kapitána Vaška z 1.ligy a můj amatérský na KP. Continue reading „Pořád suverénní??“
Těžká neděle?
V neděli 10.11.2019 se hráli druhá kola 1.Ligy a Krajského přeboru. Béčko jelo do Třince proti silnému soupeři tak proto i nastoupili v základní sestavě. A naše Déčko hrálo proti papírově nejslabšímu soupeři z Rychvaldu a museli dokazovat, že jsme favoriti a to je občas těžký úkol. Zde máte pohled kapitána a zástupce 🙂
Sezóna začala
Tak už nám to začalo. Letní doba turnajů již skončila a přišel podzim a kolotoč soutěží družstev se opět rozjel. V letošní sezóně se nám podařilo díky postupu našeho „béčka“ a „déčka“ obsadit všechny soutěže dospělých které můžeme(soutěže dětí se nám zatím vyhýbají ale zapracujeme na tom). Ve všech soutěžích máme za sebou první kolo. Jak se nám v nich dařilo?? Continue reading „Sezóna začala“

