Šachová událost v Bílovci

V nedalekém Bílovci se v neděli 4. 11. 2018 uskuteční významná šachová událost. Alespoň tedy z pohledu oddílu ŠK Slavoj Poruba, jehož družstva zde sehrají několik zápasů. Srdečně zveme diváky a zájemce o královskou hru.

V Domě kultury Bílovec, ve kterém tým ŠK Slavoj Poruba A hrává domácí extraligové zápasy, proběhne zápas druhého kola extraligy ČR, ve kterém se náš ŠK Slavoj Poruba utká s nejsilnějším českým šachovým oddílem 1. Novoborským ŠK, v jehož soupisce najdeme kromě jiných hvězd také dva nejsilnější šachysty ČR, GM Davida Navaru a GM Viktora Lázničku. Nemůžeme s jistotou říci, jestli tito dva hráči nastoupí proti našemu týmu, i kdyby ne, šachových hvězd má 1.  Novoborský ŠK dost. Pojďte se podívat, jak šachisté ŠK Slavoj Poruba bojují se stříbrným medailistou Evropského poháru.

A to je vše? Ani zdaleka ne!

Souběžně se ve stejném termínu a na stejném místě uskuteční další extraligový zápas, ve kterém bude hrát další extraligový šachový tým z Ostravy a to Labortech Ostrava, který se utká s týmem Siesta Solution Unichess A.

Pro diváky jsou tedy připraveny dva extraligové zápasy.

A to je vše? Rozhodně ne!

Na stejném místě se odehraje také zápas 2. ligy skupiny F, mezi ŠK Slavoj Poruba B a ŠK Slavoj Poruba C. Ve druhé lize má náš oddíl dvě družstva a společně s dvěmi extraligovými zápasy se zde uskuteční „Slavojácké druho-ligové derby“.

A to je vše? No teď už ano

Zbývá jen dodat, že všechny uvedené zápasy začínají v neděli 4.1.2018 v 10:00.

Napsat komentář